Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kapitola Závěr

„Byla to zábava, docela.“ Rozchechtal se Kuwabara.
„Ale už musíme jít.“ Řekl a nabídl Yukině rámě, ta ho přijala a takhle odešli.
„Taky už půjdeme, Keiko bude mít doma průser a zase „kvůli mně“, paní Yukimura mi říkala, ať ji přivedu včas…“ povzdechl si Yusuke.„Snad to nebude tak zlý.“ Řekla tiše Keiko.„No jen aby, vzpomeň si posledně, tvůj táta na mě vzal brokovnici!“ Keiko se jen usmála. „On to tak nemyslel.“ Řekla a políbila Yusukeho.„Tak jdem.“ Řekla a také opustily Kuramův dům.„Před domem mám zákazníka, je to Němec, ten vysolí hodně peněz, tak já mizím, někdy si to musíme zopakovat!“ zamrkala zase neznámo proč na Hieiho.„Nějak jsme osiřeli…“ řekla Botan smutně, když za Shizuru zaklaply dveře.„To je pravda.“ Přikývl Kurama a vypadalo to, že má něco na srdci.
„Botan, to co jsem se dneska dozvěděl…to…vážně jsem to dřív nevěděl, nějak mi to nedošlo, že mě….miluješ.“ řekl nevěřícně. Hiei vzteky málem spadl z pohovky.
„No, já to, abych pravdu řekla, taky nevěděla.“ Pokrčila rozpačitě rameny.„Co dávají v televizi?“ ukázala na „bednu“.Zapli TV a zjistily, že v ní nedávají nic jiného než porno. Kurama znechuceně televizi vypnul.„Tak co?“ ptal se Kurama a díval se hned na Botan, hned zase na Hieiho-ten dělal, že je mu všechno jedno.„Mohli bysme----něco podniknout.“ Navrhla nesměle Botan, Kurama se zadíval na Hieiho, ten nejdřív něco zavrčel, ale pak se zamyslel.„Vždycky jsem chtěl zkusit švédskou trojku.“ Řekl a Botan s Kuramou málem utrpěli šok. Tohle zrovna od Hieiho nečekali, ohnivý youkai byl v náladě, taky vypil tři piva… Botan se usmála.„Já proti tomu nic nemám.“ Řekla a Kurama hned dodal.„Já taky ne!“Ráno se ti tři probudily pospolu na jedné pohovce, a tak vlastně vznikl jejich vztah, všichni si potom zvykli, že Botan, Kurama a Hiei spolu chodí, zkrátka žijí ve třech, sice je to neobvyklé, ale jim se žilo dobře a šťastně.-Jednou do měsíce, s pravidelností, si těch osm lidí dávalo sraz, aby si zahráli svoji nejoblíbenější hru-flašku

KONEC!!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Já asi ondlim xD

(Tria, 11. 8. 2007 22:49)

Ty woe bolí mě hlava a málem sem se zalkla já se tady celou dobu smála ještě že nikdo zrovna není doma xD Mno to sem si zrovna o Hieim nemyslela ale je to hustej příběch fakt dobrej ale asi ti přičtu cenu za kapky na kašel x)

super

(mončííík, 26. 6. 2007 14:37)

ja se u toho uplne valela smichy je to bezvaaaaaaaaaa

.....-

(botan, 3. 1. 2007 18:14)

*nasmala

wow

(botan, 3. 1. 2007 18:13)

uplne skvely me se to moc libilo a na zacatku sem se hodne naspamala..a ne jenom na zacatku :D:D:D

.....................

(kagome01, 31. 12. 2006 18:25)

fakt suprova povidka...ani nemam slov