Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze Lemon Angel Project

3. 8. 2006

ObrazekLemon Angel byla velmi populární hudební skupina, která však svou existenci skončila náhle a bez varování. O deset měsíců později se rozbíhá projekt na znovuzrození Lemon Angel a je vyhlášen velký konkurz.Minaguchi Tomo je mladá dívka, středoškolačka. Na střední školu šla proto, aby splnila slib daný Yui, své starší kamarádce. Stejnou školu navštěvuje i Suwa Miki, bývalá vedoucí skupiny Lemon Angel. Tomo se s ní snaží spřátelit, ale vůbec se jí to nedaří, naopak se zdá, že ji Miki vůbec nemá ráda.V prostřihu do minulosti se seznamujeme s Yui, která Tomo předvádí svůj nejnovější výtvor, píseň Evolution. Nezpívá jí nikdo jiný než Miki. Yui přesvědčuje Tomo, aby šla na stejnou střední školu jako ona a Miki, Tomo souhlasí.Teď se však zdá, že Yui na škole není. Tomo pronásleduje podivný mladík, z kterého se posléze vyklube zástupce hudební společnosti a požádá ji, aby seObrazek zúčastnila konkurzu na Lemon Angel 2. Dělá to kvůli Yui, u původního projektu Lemon Angel pracoval jako její asistent. Tomo odmítá. Na odchodu zaslechne v cizím rozhovoru Yuino jméno a po troše pátrání se ocitá v místnosti, kde vyslechne podivnou konverzaci o poškozeném programu skupiny Lemon Angel, který je dílem Yui.

ObrazekTomo Minaguichi-Tomo je 15-ti letá holka.Narodila se 11.Ledna.Její krevní skupina je O a její největší idol je ztracený Yui sempai.Má mocinky pěkný úsměv!!

Miru Nagisa-Miru je 15let.Narodila se 14.září.Její povaha je velmi stydlivá.Myslí si že nikoho nepotřebuje ale to se časem změní.Jako první začala důvěřovatObrazek Tomo,protože ji pustila hudbu EVOLUTION a to byla její nejoblíbnější píseň,kterou hledala ale nenašla.Ale Tomo měla.

Další postavy zjišťuji a dílám se a jednotlivé díly abych něco zjistila až něco budu mít okamžitě to tu dám.


 

Náhledy fotografií ze složky Lemon Angel Project

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář