Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze Mermaid Melody

27. 7. 2006
ObrazekToto Anime je o sedmi Mermaid melody která chrání svět před Gaitem,Eriu,Mikaru atd....Zastavují je svým hlasem a každá Mermaid melody má svoji proměnu.Všechny Mermaid Melody se jednoho dne spojí a tím se objeví Aqua Regina je to zdroj všech Mermaid Melody.

Luchia Nanami-
Obrazekje narozena 3.července 1989.Její písničky jsou Splash Dream a Mother Symphony.Proměňuje se v Pink Pearl Voice.Její nejoblíbenější koníčen je samozdřejmě zpěv aObrazek má ráda domácnost.Poprvé políbila svoji lásku Kaita v 25dílu Mermaid Melody Pitchi Pitchi Pitch.
Luchia bydlí s Nicorou a Hanon v jednom podniku.Jako jediná má za nepřítelkini Mikaru,protože se zamilovala do Kaita ale pak se to vyřešilo a Kaito je zase s Luchiou.

Hanon Housho-
Obrazekje narozena 23.května 1989 a pochází z Atlantického oceánu jako Rina..Její proměna je Mizuiro Pearl Voice a její písničky jsou Ever Blue a Mizuiro
no Senritsu.Písnička Mizuiro no Senristu zachránila Luchii, Hanon a Rinu,když je očarovala Mimi a Sheshe ale Hanon se vzpamatovala díky Mitsukiho.To byla její první láska ale musel se odstěhovat a pak se zamilovala do Nagisha.


Rina Touin-pochází také z Atlantického oceánu jako Hanon a narodila se 2.září 1989.JejíObrazek písničky jsou Star Jawel a Piece of Love.Její proměna je Green Pearl Voice.Objevila se v Mermaid melody Pitchi Pitchi Pitch v 2díle ale neměla moc v oblibě Luchii.Nevím teď co se přímo stalo ale jedině vím že Rina měla něco s Kaitem.Její láska je Hamasaki ale to se dozvíte až v 15díle MMPPP.

Coco-
Obrazekmno moc o ní nevím.Je ze severního Ledového Oceánu.Je narozena 7.srpna 1989.Písničku nemá ale zpíva společné s Luchii,Hanon a Rinou a ostatníma.S Luchii se poznala až potom co se Luchia poznala s Caren.V ten den se Coco zdal hrozný sen a pak ji zajal Gaito ale Caren,Luchia a spol. ji osvobodili.Společně s ostatníma Mermaid Melody umí pěkně hrát volleyball.

Noelle (Noel)-Narodila se 13.února 1986.Její proměna je Aiiro Pearl Voice.Je zObrazek Atlantického oceánu.Ale úplně na druhém konci od Luchii a Hanon.Je to dvojče nebo-li sestra Caren (Karen).Písničku nemá.A objevila jse v MMPPP v 5díle.aA umí také pěkné hrát volleyball.Její proměna je Yellow Pearl Voice.

Caren (Karen)-Narodila jsem úplně jinde než Noelle ale narodili se úplně ve Obrazekstejný čas a tak jsou dvojčata.Caren poprvadně se nechtěla přidat k Luchii,Hanon a Rině ale po tom co ji pomohli zachránit Noelle tak se po dlouhé době k něm přidala i s Noelle.Narodila se 14.února 1986 divný že se narodila o jeden den později než Noelle.Má vysoký hlas ale jinak je vidět že Noelle má vážně ráda.Písničku má jednu Aurora No kaze Ni Notte.Její proměna je Pupple Pearl Voice.

Seira-Narodila se 8.prosince 1985.Je ze všech Mermaid Melody nejstarší akorát to tak nevypadá ale je to pravda.Seira je jako kdyby ReiknaceObrazek Sary.Po tom co Sara zemřela se objevila Seira.Její proměna je Orange Pearl Voice a její písničky jsou Beautiful Wish a Birth of Love.Seira miluje zmrzlinu.

Sara-
ObrazekJako člověk má černé vlasy,ale jako Mermaid Melody je má zrzavé (oranžové).Používá stejnou proměnu jako Seira.její proměna je také Orange Pearl Voice.V 52 dílée MMPPP avšak zemře ale vrátí se jako mladší Seira.Zamilovala se do kluka jménem Mitsuki ale jak zjistila že Mitsukiho má ráda také Hanon tak Mitsukiho unesla a očarovala svým zpěvem.Samozdřejmě že Hanon,Luchia a Rina šli Mitsukiho zachránit a také že se to podařilo ale Sara byla v toho velice smutná že musí Mitsukiho zase očarovat.Sara má jednu písničku Return to the Sea,touhle písničkou zachránila ostrov kde bydlí Luchia a ostatní.

Ostatní postavy-

Domouto Kaito,Hippo,Nicola,Madame Taki,Pura-chan,Mitsuki Tarou,Ayaka, Kendo,Daichi,Sakiya Kousuke,Ichiban Yuka,Aqua Regina,Momo-chan, Meru,Ryo,Maki-san,Mimi-chan,Makoto a další... 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blbě

(Noella, 11. 5. 2012 22:20)

Máš to teda pěkně blbě..Většinou mají perlu podle jména ne?

ahoj

(coco, 19. 9. 2008 10:06)

prosimta povies mi kde si tie nalepky zohnala.

panebože

(hanon 1999, 9. 8. 2008 19:45)

noell se nejdřív aiiro apak yellow pearl voice

lucia 11.1 2008

(lucia a hanon, 11. 1. 2008 20:22)

ale nasla jsem chybu noel ma fialovou barvu ane zlutou :d

lucia 11.1 2008

(lucia, 11. 1. 2008 20:15)

mam jejich samolepky omalovanky amam moc rada mermai melody moje nej je lucia aliiiiiiiiiiiibiiiiiiiii se mi tento blogisek

Přidejte se!!!!

(Selen, 8. 1. 2008 19:32)

Neváhejte se k nám přidta na blogu : http://mermaid-goddess.blog.cz/ Můžete si vymyslet vlastní mermaid princess a zpívat spolu s námi .Moc mo cse omlouvám za reklamu

Máš to blbě

(Petrtulka, 7. 1. 2008 21:20)

Máš v tom fakt zmatek... už jen to, že Sara je tmavá, protože upadla do smutku nebo tak něco... normálně je oranžová... a Seira je úplně někdo jiný... je to její nástupkyně a ne ona... no prostě v tom máš chaoz

W.I.T.C.H.

(W.I.T.C.H., 19. 12. 2007 19:16)

hjgrfhdcgffjdbj hjfbvdbfhvbjckhf vjffbc fuifkjg

CHYBY!

(SiQin, 7. 10. 2007 9:57)

Máš to úplně pomatený.Jediné co máš správně je Luchia Hanon Karen a Sara.Páč Coco se narodila 7. srpna 1984 a vládne pacifiku (neboli tichýmu oceánu).Noel žije v severním ledovým oceánu stejně jako Karen a přeměńuje se Aiiro PEarl Voice.Seira se narodila 1995 a je ze všech nejmladší a né nejstarší.Nejstarší je Sara.

Huong

(Hanka, 5. 8. 2007 13:45)

Noellovo proměna není yellow pearl voice.

Mermaid kurita

(Arukatami Kisako, 16. 1. 2007 5:38)

Iwant to be a mer maid,too.Then I can swim all day under the water with no matter.

Mermaid Kurita

(Arukatami Kisako, 16. 1. 2007 5:36)

I love you guys in the first look.Sevens of you are very beautiful.In my city,the story about a mermaid is the girls favourite story.

juyju

(jyujyj, 15. 1. 2007 19:10)

no nejsem moc velky fanda mernaid mel;ody ale mam jijech nalepky