Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kapitola Karambol v jednom vztahu, tanec Hula Hula a vykouření

28. 12. 2006
3.kapitola Karambol v jednom vztahu, tanec Hula Hula a vykouření

 Kurama hleděl na Keiko očekávajíc „verdikt“. Keiko chvíli váhala, ale nakonec dospěla k „vhodné“ otázce.„Kuramo, mohl bys nám prozradit svou sexuální orientaci?“ zeptala se a okamžitě zčervenala, rozhodně se jí to neříkalo lehce. Kurama se zarazil, podrbal se na hlavě a nakonec řekl:„Proč ne, jsem bisexuál.“ Řekl bez obalu, což všechny velmi překvapilo. Keiko kývla, Botan taky, protože detektor opět zeleně zablikal. „Tak točíš.“ Řekla Botan a Kurama se okamžitě chopil flašky. Roztočil ji ladným pohybem ruky a flaška se zastavila u-----znovu u Hieiho. Hiei vytřeštil oči. „To je podvod!“ řekl ukazujíc na flašku jako malé dítě. Botan rázně zavrtěla hlavou.„Ne, není to podvod! Prostě nemáš štěstí no…“ Hiei udělal gesto jako když ho škrtí límec navzdory tomu, že žádný neměl.„No, Hiei.“ Usmál se Kurama, od Kuramy Hiei žádnou záludnost nečekal, avšak když vyřkl Kurama svou otázku, Hiei málem omdlel.„Jak se ti TO včera líbilo?“ Hiei ztuhl, nevěděl co říct, chtěl si vsugerovat správnou odpověď, ano, úplně si to vsugeroval.„Bylo to skvělý…“ řekl a v tom se Botanin detektor lži rozblikal červeně a začal pípat.„Je mi líto Hiei.“ Natáhla k němu ruku, Hieimu zaškubalo obočí.„Ale… já nelžu!“ řekl umíněně, Kurama vypadal, že se každou chvíli rozbrečí, Hiei nevěděl, co říct nebo udělat. Všichni sledovali tohle drama v jednom vztahu dvou hochů. Jediný Kuwabara se nemístně rozchechtal, nepochopil absolutně situaci.„No dobře, říkejte si co chcete, ale ten blbej detektor je fakt----blbej.“ Neměl Hiei slov. Vzápětí si sundal plášť i triko, odhalil tak vypracované tělo . Yusuke po něm šlehl závistivým pohledem, Kurama zase naprosto neslyšně vzdychl.„Děkuji.“ Usmála se Botan. Hiei se-už po druhé- chopil flašky.
„Takže.“ Roztočil jí a flaška snad po půl minutovém točení zůstala u Kuwabary. Ten nevěřícně zamrkal a velmi strnulým výrazem sledoval Hieiho.„Kuwabaro, předveď tanec hula-hula.“ Řekl nekompromisně.„Hu co?“ ptal se nevěřícně Yusuke. Kurama se zatvářil překvapeně. „Hiei, ty znáš tenhle havajský tanec?“ ptal se a nemohl uvěřit, že Hiei zná taky něco jiného než Zásvětí. Hiei nepatrně přikývl.„Ale…“ Kuwabara chtěl něco říct, ale pohled Hieiho ho zarazil.„Moc dobře jsem tě viděl včera, jak jsi ho tancoval. A dokonce sis při tom prozpěvoval tak do toho!“ křikl na něj Hiei. Kuwabara se nemotorně zvedl a začal dělat neidentifikovatelné pohyby, hejbal dokonce zadkem jak nějaká striptérka. Yukina si schovala obličej do dlaní, nechtěla se na tohle koukat. Hiei se se zadostiučiněním zasmál.„Jestli je tohle tanec hula hula tak já jsem pánbůh.“ Řekla s pokřivenou pusou Botan. „No, každopádně jsme se aspoň zasmáli!“ řekla Shizuru a mocně se napila koňaku.„Teď točím já, že jo?!“ ptal se nadšeně jako malé dítě. Botan přikývla, Kuwabara vzal nemotorně flašku a stejně nemotorně ji roztočil. Flaška se zastavila u Shizuru. Kuwabarovy se zablýsklo v očích.
Tak, budeš pykat za včerejšek…“ usmál se záludně, Shizuru se na něj vzdorovitě podívala.„Drahá sestřičko, vykuř ho Yusukemu.“ Řekl a pořád se smál jako u vytržení. Shizuru se na něj podívala znechuceně.„Vím že to neuděláš, chci zkrátka, abys dala fant.“ Řekl významně Kuwabara a zvedl nadšením obočí. Shizuru si odkašlala, položila vedle sebe flašku koňaku-bylo v ní na dně- a rozhodně přistoupila k Yusukemu. Shizuru už 100 %ně nebyla střízlivá, jinak by se tohoto úkolu rozhodně nezhostila.„Ale to nemůžeš!“ zaječela zděšeně Keiko, Shizuru ji odstrčila.„Já fant nechci dát a neuděám bráchovi tu radost, ne!“ načež začala zápasit s Yusukeho zipem na kalhotách. Všichni se na ní dívali zděšeně, dokonce i Kuwabara. Tohle nečekal a Botan chtěla něco říct, ale zvědavost a naprosté vyšinutí jí to nedovolily. Co bude?!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

::D:D:D:D:D

(Jeanne, 23. 6. 2007 14:25)

coze?!!! :D:D:D no to je ulet:D