Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kapitola Čím dál zajímavější úkoly

28. 12. 2006
4.kapitola Čím dál „zajímavější“ úkoly

„Botan! Říkala jsi, že budeme hrát tu slušnější verzi a tohle…“ Keiko neměla slov. Botan jakoby jí neslyšela.Shizuru pořád zápasila s Yusukeho zipem, ten se nechal, vůbec se nebránil a nic neříkal, jakoby nebyl duší přítomen. Keiko už tekly slzy, rozčilovala se, ale nikdo z přítomných jí nemohl pomoct ani ji utěšit, protože s napětím sledovaly zápas Shizuru vs Yusukeho zip. Nakonec s tím Shizuru praštila.„Idiote, když mi ani nechceš pomoct…!“ rozčlilila se Shizuru a odešla zpět na své místo.
„Tady máš.“ Řekla Shizuru podávajíc Botan svůj kabátek. Botan přikývla, pořád nemohla uvěřit tomu, že nebylo moc daleko k odhalení Yusukeho přirození. Otřásla se a raději podala Shizuru odkopnutou flašku. Keiko už nebrečela, nýbrž se usmívala. Ty kalhoty Yusukemu dala ona, mají zapeklité zapínání a jenom Keiko a Yuuske ví, jak si s jejich zipem poradit.Shizuru roztočila flašku a ta padla na Yusukeho. Shizuru pozvedla obočí.„Yusuke, vyhoň si ho tady přede všemi.“ Řekla vážně a Kuwabara se zděšeně podíval na svou sestru. Keiko se začala vztekat, což způsobilo, že Yusuke dal raději fant. Už na sobě neměl košili. Rázně zatočil s flaškou a ta….se zastavila u Kuramy. Všichni protočily oči v sloup, Kurama nejistě zamrkal.„Kuramo, máš holku?“ zeptal se Yusuke na první věc, která ho napadla.„Totiž…nemám…“ detektor zablikal zeleně, Kurama zatočil, flaška zůstala u Yukiny. Podívala se na Kuramu, v rudých očích děs.„Ehm, Yukino, spala jsi někdy s Kuwabarou?“ zeptal se Kurama po dlouhé úvaze, aby byl spokojen jak Hiei(na jeho sestře mu dost záleželo) tak alespoň do určité míry Yukina.Zmateně se podívala na Kuwabaru, ten se jí snažil posunky naznačit, aby dala fant, ale Yukina to nepochopila a raději odpověděla.„Ne, nikdy, ještě ani jednou! A zřejmě v blízký době ani nebudu.“ Řekla rozčileně, Kuwabara se chytl za hlavu, Yusukeho pohled se stočil ke Kuwabarovi.„Ty parchante, takže to všechno, čím ses chlubil byli kecy?! Seš vážně neschopnej idiot!“ rozčiloval se Yusuke, Kurama se pochechtával, Yukina se tvářila zadostiučiněně a Kuwabara byl červenej snad až na zadku.„Točíš Yukino-san.“ Řekla Botan a podala Yukině flašku. Po trochu neladném roztočení flaška jasně ukazovala na Botan. Botan zbledla.
„No, Botan-san, miluješ Kuramu?“ zeptala se věcně Yukina. Botan nevěděla co říct, vlastně sama nevěděla, co ke Kuramovi cítí, ale fant dát nechtěla----„Ano.“ Řekla a detektor zeleně zablikal, všichni vytřeštily oči, nejvíce pak Kurama. Botan by se nejraději propadla, takže ona vážně miluje Kuramu! Hiei po Botan šlehl velmi nepěkným pohledem, takovým tím vražedným….jeden z jeho vyhlášených. „Točíme dál…tak a je to…Yusuke.“ Řekla zklamaně, chtěla aby padl Kurama, ale raději to dál nerozebírala.„Yusuke, líbej se s Keiko v jednom kuse po dobu dvou minut.“ Hiei zakroutil hlavou, ale jinak všichni vypadali, že jsou hodně zvědaví. Keiko se stáhla. Yusuke už se k ní blížil, ale ona se tomu nějak chtěla vyhnout. „Yusuke! Ale na veřejnosti…. To jsem se ještě nikdy….“„Neboj!“ řekl a netrvalo dlouho, mohl se všem naskytnout pohled za všechny drobný-no dobře, tak ne za všechny drobný, ale všichni podívanou sledovaly napnutí, jen Yukina odvrátila pohled.„Dobrý, dvě minuty.“ Zvedla Botna ruku s hodinkami. Keiko se rozkašlala.„Málem jsi mě udusil Yusuke!“ řekla vyčítavě, načež Yusuke vzal flašku a roztočil ji, Keikinu kritiku nebral na vědomí.„Flaška se zastavila přímo …..mezi Kuramou a Hieim. „Tak ještě jednou.“ Znovu Yusuke roztočil flašku, tentokrát se zastavila u Shizuru.„Už zase.“ Protočila oči v sloup.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář